СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ

СВЕТСКИ КВАЛИТЕТ

Докажан на пазарот во Македонија и надвор

 КАНАЛИЗАЦИОНА ОПРЕМА

КАНАЛИЗАЦИОНА ОПРЕМА

ВОДОВОДНИ МАТЕРИЈАЛИ

ВОДОВОДНИ МАТЕРИЈАЛИ

Голем избор на производи

KAZ Group

KAZ Group

ФАЗОНСКИ ДЕЛОВИ ЗА МИНИХИДРОЦЕНТРАЛИ

ФАЗОНСКИ ДЕЛОВИ ЗА МИНИХИДРОЦЕНТРАЛИ

Можете да сметате на нас!

Ние од КАЗ Груп сме регионален лидер во областа на производство и продажба на водоводни материјали и канализациона опрема. Заштедете го сопственото време и дојдете кај нас!

Дознај повеќе

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top