Сабота, Септември 26, 2020

Контакт инфо

Пополнете ја дадената форма (сите полиња треба да се пополнат):

Бидете во контакт со нас

Адреса: ул.24, бр.29, населба „Илинден“, 1000 Скопје, Р. Македонија
Телефон: +389 (0)2 5514 333 | +389 (0)2 2611 239
Факс: +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Веб: www.kazgroup.com.mk

Ние од КАЗ Груп сме регионален лидер во областа на производство и продажба на водоводни материјали и канализациона опрема. Заштедете го сопственото време и дојдете кај нас!

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top