Сабота, Септември 26, 2020

За нас

КАЗ Груп е втора генерација семеен бизнис чии почетоци датираат уште од далечната 1987 година. Дејноста на компанијата е производство и продажба на елементи за водоводни инсталации како вентили, хидранти, спојни елементи, фитинг, капаци и др.

Производството се одвива во нова модерна производствена хала и е во согласност со важечките светски стандарди ISO 9001:2008 Стандард за управување со квалитетот и ISO 14001:2004 Стандард за управување со животната средина доделени од реномираната куќа Bureau Veritas.

КАЗ Груп со своето долгогодишно искуство е водечка компанија во оваа област во Република Македонија, како и пошироко во регионот, докажано со квалитетот и асортиманот на производите.

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top