Сабота, Септември 26, 2020

Каталози

Прегледајте го нашиот каталог

Во прилог е даден нашиот најнов каталог. Прегледајте го и ако сакате да добиете повеќе информции за одреден производ или услуга пополнете ја даденава форма и пратете ја до нас.

Пополнете ја дадената форма (сите полиња треба да се пополнат):

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top