Сабота, Септември 26, 2020
TPL_GK_LANG_VM_ZOOM

Надземени хидранти

Шифра бр. АТА 071978

Карактеристики

  • Вертикална монтажа на водоводна или противпожарна инсталација.
  • Автоматско празнење после употреба.
  • Епоксидна заштита со min 250 μm.
  • Работен притисок PN16.
  • Приклучна прирабница по EN 1092-2.
  • Алуминиумски спојници

Технички опис:

Надземени хидранти - документација, преземи

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top