Недела, Мај 31, 2020
TPL_GK_LANG_VM_ZOOM

Хдпе адаптер фланша пн10 и пн16

 

Шифра br: ATA 06001

Карактеристики

Материјал: ПЕ100
Инзвонредна флексибилност.
Безбеден и лесен начин на спојување со челно заварување.
Висока отпорност на удар дури и при ниски температури.

 

 ДПЕ АДАПТЕР ФЛАНША ПН10 и ПН16-документација, преземи

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top