Недела, Мај 31, 2020
TPL_GK_LANG_VM_ZOOM

Каналска решетка без рамка 500 x 250

Шифра бр. КАЗ 03013

Карактеристики
Материјал: EN124, Нодуларен лив GJS, со битуменска заштита
Носивост: 40t
Намена: Одведување на вода
Изведба:
Фиксиран 

Технички карактеристики

Каналска решетка без рамка 500 x 250 - документација, преземи

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top