Понеделник, Јуни 01, 2020
TPL_GK_LANG_VM_ZOOM

Летечка прибарница за ХДПЕ адаптер фланши

Шифра бр.KAZ 09010

Карактеристики
Материјал: Челик S235JR.
Димензии на поврзување според  ISO 7005 EN 1092 DIN 1251.
 

Летечка прибарница за ХДПЕ адаптер фланши

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top