Сабота, Септември 26, 2020
TPL_GK_LANG_VM_ZOOM

МДК - Монтажно-демонтажно парче Тип “МДК А”

  • Димензии: DN50 do DN2000.
  • Работен притисок: PN10, PN16, PN25 и PN40.
  • Испитувано на притисок согласно EN 12266-1.
  • Бушење на фланши според EN1092-2.
  • Епоксидна заштита min. 250μm, RAL5005.

Технички опис:

МДК - Монтажно-демонтажно парче Тип “МДК А” - документација, преземи

КОНТАКТ

КАЗ Груп ДОО Скопје
ул.24, бр.29, Индустриска Зона Илинден
1041 Скопје, Р. Македонија
T +389 (0)2 5514 333
+389 (0)2 2611 239
Ф +389 (0)2 2614 146

Email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Skype: kaz.group

Scroll to top